slovensky
polsky
english
info o chate ubytovanie cenník kontakt - mapa ako sa k nám dostanete
  Zakwaterowanie    
 

„Cyrilovka” oferuje noclegi przez cały rok. Do dyspozycji jest 6 pokoi, każdy z łazienką (WC, prysznic lub wanna w pokoju 2-osobowym, ręcznik, ręcznik kąpielowy, mydło) i TV. Kołdry i poduszki są puchowe, ale dla alergików przygotowane są też 3 komplety antyalergiczne.

Na parterze znajduje się narciarnia, kompletnie wyposażone kuchnia i jadalnie z tarasem i grilem. W piwnicy jest sauna na drewno i kamienny pokój kominkowy. To idealne miejsce dla tych, którzy lubią dłużej wieczorem posiedzieć w miłej atmosferze, jednocześnie nie przeszkadzając gościom śpiącym na górze.

Nie serwujemy posiłków, ale do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia (2 piece, w tym 1 z piekarnikiem, 2 lodówki, kuchenka mikrofalowa, czajniki elektryczne oraz potrzebne naczynia) i jadalnia. Najbliższa restauracja znajduje się w pensjonacie Laliky (400 m od chaty, przy parkingu), gdzie można zamówić wyżywienie. Przy wyciągu krzesełkowym i w pensjonacie Laliky znajdują się bufety (400-500 m od chaty). Najbliższy sklep spożywczy jest w odległości 1000 m.
 
 
 

Możemy zakwaterować 21 osób (+3). Pokoje :

  • 1 x 2 os. (1 łóżko małżeńskie – można rozdzielić)
  • 2 x 3 os. (1 łóżko małżeńskie – można rozdzielić + 1 łóżko)
  • 2 x 4 os. (1 łóżko małżeńskie – można rozdzielić + 1 łóżko piętrowe)
  • 1 x 5 os. (1 łóżko małżeńskie – można rozdzielić + 1 łóżko + 1 łóżko piętrowe)
  • W razie potrzeby do dyspozycji są trzy dostawki.
 
 
Chata Cyrilovka, Laliky – Osada u Haladejov, Oščadnica, tel.: 0910 910 060, 0048 691 059 749, chatacyrilovka@gmail.com